„Klucz do Twojej transformacji kryje się w podświadomości. Odkryj do niej drogę dzięki hipnoterapii.”

Kryzys, utrata bliskiej osoby, strata po rozstaniu

Mierzysz się z żałobą, utratą bliskiej osoby lub życiowym kryzysem? Może jesteś po rozstaniu z długoletnim partnerem i próbujesz na nowo poukładać sobie życie, ale nie wychodzi, bo rozpamiętywanie dawnych chwil zabiera Ci energię i nie pozwala cieszyć się bieżącą chwilą? Może jesteś gdzieś na życiowym zakręcie i potrzebujesz motywacji lub wsparcia, by na nowo wyprostować swoją życiową ścieżkę?

Wszystkie te elementy są nieodłączną częścią życia. Dotykają osób w różnym wieku, stopniu i na różnych etapach rozwoju. Nie masz wpływu na to, co się wydarza, ale masz wpływ na to, jak zareagujesz i ile czasu Ci to zajmie powrót do równowagi i do siebie.

Rozwój jest procesem

Możesz zauważyć, że przez całe życie znajdujesz się w procesie rozwoju. Nie każdy jego etap jest prosty i łatwy do przejścia lub udźwignięcia. Ale jest konieczny do tego, żeby pójść dalej w procesie ewolucji. Koniecznością staje się pozostawienie przeszłości za sobą. Pójście drogą na przód, by odkrywać nowe, jeszcze niepoznane, dziewicze tereny. Te tereny mogą okazać się cudownym rajem, który zawsze na Ciebie czekał. Ale nie miałeś odwagi, by spojrzeć za zasłonę, za którą znajduje się wachlarz możliwości i nowe rozwiązania.

 

Dlaczego Cię to spotyka?

Kryzys jest ważnym i nieodłącznym elementem życia. Po nim następuje przełom. Uświadomienie. Zrozumienie. To tak jakby wykonać skok kwantowy i znaleźć się na wyższym poziomie: ewolucji bądź świadomości.

 

Czego potrzebujesz by przez to przejść?

Bez względu na to, w którym miejscu się teraz znajdujesz. Czy jest to opłakiwanie utraty bliskiej Ci osoby, jesteś po rozstaniu czy przechodzisz życiowy kryzys. W każdym z tych etapów ważny jest czas. Czas, który możesz sam sobie podarować.

Jest on potrzebny, by móc zobaczyć gdzie jesteś. Przyglądnąć się sobie z bliska. By rozpoznać myśli, uczucia i emocje, które kłębią się w Tobie. Zwrócić uwagę na to, jakie niezaspokojone potrzeby za nimi stoją. Jak się z tym czujesz. Co chcesz zmienić.

Przestrzeń, dzięki której będziesz mógł przyjrzeć się temu, jak do tej pory funkcjonowałeś w swoim życiu. Co warto zmienić. Co ulepszyć. Może zauważysz, że coś nie funkcjonowało w dawnym życiu, ale do tej pory nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

 

Co blokuje tworzenie dojrzałych relacji?

W tym czasie, możesz przyjrzeć się schematom, przekonaniom, nawykom czy niezaspokojonym potrzebom które kierowały Twoim życiem. Może to one połączyły Cię z daną osobą i pozwalały na budowanie związku. Co oznacza, że ten związek mógł nie być do końca dojrzały i miał prawo nie przetrwać. To jest ten czas i miejsce, by zauważyć te nieużyteczne przekonania i schematy i je przepracować. Po to, aby budowane nowe relacje mogły być dojrzałe i autentyczne. By dawały spełnienie.

Ten czas jest ważny, by przeżyć żałobę i smutek, w swoim własnym tempie i rytmie. Wszystkie emocje są ważne, ale nie można ich w nieskończoność trzymać. Chodzi o to, by je przeżyć i puścić. Uwolnić. Wówczas nastąpi ulga i wyzwolenie, które pozwolą pójść dalej. Wyznaczyć nowe horyzonty.

 

Jak hipnoterapia może Ci pomóc?

Hipnoterapia pozwoli Ci zauważyć, co tak naprawdę zatrzymuje Cię w miejscu. Przepracujesz występujące blokady,  uwolnisz zatrzymane emocje, wybaczysz osobom, które tego potrzebują. Nauczysz się, puszczać wolno tych, którzy już przestali być obecni w Twoim życiu. A to wszystko sprawi, że uwolnisz siebie.

Dzięki temu ruszysz z miejsca, które Cię blokowało bądź ograniczało. Zaczniesz patrzeć na świat i swoje życie przez inny pryzmat, który pozwoli Ci żyć szczęśliwym i spełnionym życiem. Jeśli tylko sobie na to pozwolisz.

Zaczniesz sam, w nowy bardziej  świadomy sposób wybierać ludzi, którymi się otaczasz. Zaczniesz zarządzać swoim życiem w nowy, bardziej świadomy sposób. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz mógł w szybki i łatwy sposób radzić sobie w trudniejszych momentach życia.

Także nie myśl o tym, jak zmieni się Twoje życie, kiedy już doświadczysz jakim potężnym narzędziem jest hipnoterapia.

Zapraszam na 15 minutową, bezpłatną konsultację, w trakcie której odpowiem na Twoje pytania i wspólnie zaplanujemy Twój proces osiągania oczekiwanych przez Ciebie rezultatów.