„Do życia potrzebuję rozwoju. Dla mnie jest jak oddech. Bez niego nie ma życia.”

O mnie

Nazywam się Agnieszka Kossewska. Jestem certyfikowaną profesjonalną hipnoterapeutką. Certyfikację hipnoterapeutki uzyskałam w Profesjonalnej Szkole Hipnoterapii współpracującą z American School of Clinical Hypnosis, gdzie ukończyłam roczny kurs.
Kolejnym etapem było uczestnictwo w rocznym zaawansowanym szkoleniu Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Dzięki temu uzyskałam tytuł Hipnoterapeuty II stopnia jednocześnie stając się członkiem europejskiego stowarzyszenia hipnozy European Society of Hypnosis dbającej o najwyższe standardy zawodowe w praktyce hipnozy klinicznej i eksperymentalnej.

Jestem w trakcie międzynarodowego treningu psychologii transpersonalnej Grof Transpersonal Training. Zajmującej się pracą oraz facylitacją w poszerzonych stanach świadomości, poprzez oddychanie holotropowe.

W swojej pracy terapeutycznej kieruję się holistycznym podejściem łączącym wiele aspektów i obszarów życia klienta oraz integruję różne dziedziny. Inspiruję się różnymi formami terapii i technikami min.: terapią Gestalt, terapią transgeneracyjną, NVC, NLP, IFS, TSR, pracą z ciałem metodą Lowena, psychologią transpersonalną. Psychologia transpersonalna pozwala mi przyjąć szerszą perspektywę patrzenia i postrzegania trudności klienta, z którymi się mierzy w takim momencie swojego życia, w którym do mnie przychodzi. Korzystam z integralnego podejścia rożnych nurtów hipnoterapii, terapii przez ciało, pracy z oddechem, emocjami i przekonaniami.

Moja terapeutyczna filozofia:

W swojej pracy kieruję się ściśle zasadami etyki zawodowej, bezpieczeństwem, empatią, akceptacją, zrozumieniem i szacunkiem do klienta. Aby zapewnić pracę na najwyższym poziomie, swoją pracę poddaję superwizji.

W trosce o dobro klientów nieustannie dbam o rozwój swoich kompetencji i umiejętności, poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych warsztatach i kursach specjalistycznych.

Od ponad 20 lat interesuję się i zagłębiam tajniki ludzkiego umysłu i jego wpływem na ciało, umysł, duszę i życie człowieka. Pasjonuję się poznawaniem i poszerzaniem poziomów świadomości oraz wpływem myśli na ciało, umysł i życie. Zagłębianie tajników ludzkiego umysłu zaprowadziło mnie do poznania hipnozy, która jest moją pasją. Moja pasja stała się moją pracą, dzięki której mogę pomagać innym i towarzyszyć im w procesie zmiany w efektywny i bezpieczny sposób.

Zapraszam na 15 minutową, bezpłatną konsultację, w trakcie której odpowiem na Twoje pytania i wspólnie zaplanujemy Twój proces osiągania oczekiwanych przez Ciebie rezultatów.