„Do życia potrzebuję rozwoju. Dla mnie jest jak oddech. Bez niego nie ma życia.”

Poznaj opinie osób, które przeszły pewną drogę ze mną.

Spotkania z Agnieszką dały mi więcej niż lata terapii!

Z całego serca polecam korzystanie z usług Agnieszki

Do Agnieszki trafiłam, szukając tzw”ostatniej deski ratunku” i bez wątpienia ją znalazłam. Kilka lat terapii w nurcie psychodynamicznym, depresja, zaburzenia lękowe, a przede wszystkim poważne zaburzenia kompulsywnego objadania się i właśnie te ostatnie były moim największym utrapieniem. Pamiętam, że pierwsze bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie gdy odważyłam się zadzwonić i umówić na wizytę, pamiętam jak bardzo czułam się wtedy: wysłuchana, zrozumiana i uspokojona.
Na pierwszą sesję mimo wszystko szłam przerażona szybko przekonałam się jednak, że niepotrzebnie. Agnieszka jest ciepłą i na maksa empatyczną osobą, która bardzo rzetelnie i dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega hipnoterapia i mimo początkowego sceptycyzmu szybko przekonałam się, że jeśli pozwolę, to w moim życiu może dziać się dobro, a mój umysł to magiczne miejsce 🙂
Przyznam szczerze jako osoba borykająca się z napadami kompulsywnego jedzenia od kilkunastu lat spróbowałam wszystkiego by się ich pozbyć i dopiero dzięki Agnieszce to się na prawdę udało.
Okazało się, że przy okazji ogarniania zaburzeń odżywania ogarnęłyśmy też inne kwestie…
Jednym zdaniem 4 spotkania z Agnieszką dały mi więcej niż lata terapii.

Aktualnie mija pół roku od naszego pierwszego spotkania, a ja nigdy nawet nie śniłam, że będę na takim etapie życia jak obecnie.
Efekty hipnoterapii ciągle są ze mną, ciągle są we mnie i jest nam razem wspaniale 😉
Jestem wolna od tego głosu w głowie czuję całą sobą, że siedzi zamknięty za drzwiami i już nie ma możliwości by się wydostał, bo to ja o tym decyduję.

Z całego serca polecam korzystanie z usług Agnieszki dla mnie jest czarodziejką, uwolniła mnie od głosu nałogu który niszczył mnie od środka.
To wszystko co jest w naszych głowach można poukładać, uporządkować, oddzielić dobre od złego tylko czasem samemu ciężko, czasami sami nie mamy wystarczająco dużo siły, potrzebujemy przewodnika i właśnie takim przewodnikiem jest dla mnie Agnieszka polecam wyciągnąć do niej rękę i pozwolić by w Naszym życiu zaczęła dziać się MAGIA!

Z całego serducha dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłaś ❤️
Marzena T.

Pomogła mi pozbyć się moich problemów

Gorąco polecam gabinet Pani Agnieszki. Pomogła mi pozbyć się moich problemów, z którymi borykałem się od wielu lat. To moje pierwsze doświadczenie z hipnozą. W czasie transów czułem się całkowicie bezpiecznie. Hipnoza pozwoliła mi dotrzeć do przyczyn moich kłopotów-była to podróż w głąb mojego umysłu i do odległych w czasie zdarzeń, które wpłynęły na całe moje późniejsze życie.
Wreszcie uwolniłem się od uzależnienia rujnującego mnie i moje życie rodzinne. Wreszcie trafiłem do skutecznej terapeutki.

Polecam Panią Agnieszkę z wdzięcznością i całego serca. 

 

Krzysztof Żabicki (Źródło: Opinie Google)

Sesja hipnozy to była niesamowita podróż

Sesja hipnozy z której skorzystałam  u Agnieszki, to była niesamowita podróż, którą potrzebowałam odbyć, by do końca ugruntować w sobie temat relacji z ojcem. Aga poprowadziła tą podróż, trzymając przestrzeń na najwyższym poziomie. Czułam się bezpieczna i zaopiekowania, a co najważniejsze, poczułam ogromną ulgę.

Kamila

Byłem pod wrażeniem jej profesjonalizmu

Miałem przyjemność pracować z hipnoterapeutką Panią Agnieszką i chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na jej temat. Byłem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, wiedzy i umiejętności pomagania mi w radzeniu sobie z trudnościami.

Hipnoterapeutka ta była bardzo empatyczna i zawsze słuchała moich potrzeb, co pozwoliło mi czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie sesji. Jej techniki hipnozy były bardzo skuteczne i pomogły mi znaleźć spokój oraz poczucie równowagi.

Dodatkowo, podczas sesji z Panią Agnieszką, odkryłem wiele rzeczy o sobie, które wcześniej były mi nieznane. Dzięki temu, teraz jestem w stanie skuteczniej radzić sobie z moimi emocjami i podejmować lepsze decyzje w życiu.

Szczerze polecam tę hipnoterapeutkę każdemu, kto szuka skutecznej pomocy w rozwiązywaniu swoich problemów i chce odkryć w sobie nowe możliwości.

Adam

Jest gdzieś szósta gwiazdka?

Opinie piszę po pierwszej wizycie i pierwszym swoim kontaktem z hipnozą. Jeśli chodzi o sama hipnozę to jest to mega przeżycie, na pewno niezapomniane jak skok ze spadochronem, ale o przeciwnym wektorze emocji. Nie spodziewałem się po sobie, ze aż tak fajnie to odczuje. Po drugie gabinet, sesja i profesjonalizm Agnieszki idealnie to uzupełnia. Podczas spotkania dopytywała wnikliwie o to, co chciałbym osiągnąć, przed transem opowiedziała mi jaki mniej więcej będzie jego przebieg – zdałem się na plan Agnieszki i wrażenie były niesamowite i z transu i z całego dnia. Dla mnie jest to kierunek który chce zagłębiać i w celu relaksacji i samorozwoju i konkretnych instrukcji do podświadomości w celu optymalizacji pracy. Gorąco polecam!

Paweł

Hipnoterapia - to praca z własnym umysłem

Hipnoterapia? Kiedyś zapytałam co to jakaś magia, sztuczki?? Zdecydowanie NIE! To praca z własnym umysłem i emocjami trochę inna, niż w gabinecie psychologa, ale też ma na celu tak samo zajrzeć w głąb siebie, swoje emocje, stare nie zabliźnione rany… Odkrywa ponadto Twoja własną potęgę umysłu Twojej podświadomości i może dać Ci wiele pozytywnych zmian. Jeśli tylko jesteś na te zmiany gotowy… Ja osobiście jestem wdzięczna mojej córce za ten pomysł i pomoc w realizacji… A Panią Agnieszkę szczerze polecam! 

Anna (Źródło: Opinie z Facebooka)

Szybko poczułam, że jestem w odpowiednim miejscu

Pierwszy raz zdecydowałam się na terapię, cieszę się że trafiłam do Agnieszki. Na początku byłam przerażona jak będzie przebiegać wizyta, ale bardzo szybko poczułam, że jestem w odpowiednim miejscu. Po wizycie uświadomiłam sobie, że Agnieszka dała mi dużo do przemyślenia na swój temat. Jestem dużo spokojniejsza. Z czystym sumieniem mogę napisać, że jeśli ktoś tak jak ja decyduje się na terapię – hipnozę i czuje strach przed nią to warto spróbować. 

Katarzyna W. (Źródło: Opinie Oferteo)

Bardzo polecam!

Bardzo polecam usługi Pani Agnieszki. Pierwszy raz brałam udział w sesji hipnoterapii, podczas wizyty czułam się komfortowo i profesjonalnie prowadzona przez cały czas. Po wizycie pozostało mi poczucie spokoju i pozytywnego nastawienia. Dostałam wskazówki na temat samodzielnej pracy na co dzień, z których na pewno skorzystam. 

Martyna S. (Źródło: Opinie Oferteo)

Profesjonalistka!

Pierwszy raz miałam przyjemność skorzystania z usług pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalistka! Czuję się bardzo dobrze. Polecam, warto! 

Katarzyna K. (Źródło: Opinie Oferteo)

Warto zainwestować w swoje zdrowie psychiczne!

Bardzo polecam terapię u Pani Agnieszki. Był to mój pierwszy kontakt z hipnozą, a podczas terapii czułam się bardzo komfortowo i dobrze prowadzona. Pani Agnieszka pokazała mi jak pracować z problemem na co dzień. Warto zainwestować w swoje zdrowie psychiczne! Jeżeli w przyszłości będzie taka potrzeba, to na pewno wrócę!

Karolina Jędrzejko (Źródło: Opinie Google)

Polecam!

Polecam, bardzo pomocna Pani oraz całokształt pracy jest satysfakcjonujący. (Pochodzi z: Oferteo)

Filip K.

Efekty przerosły moje oczekiwania

Bardzo polecam pracę nad sobą z nieocenioną Agnieszką. Efekty były w krótkim czasie i przerosły moje oczekiwania. Pozbyłam się ciężaru, który męczył mnie wiele lat. Cały czas pracuję wg wskazań Agnieszki i z jej nagraniami. Najlepiej zainwestowany czas i pieniądze.

MJ (Źródło: Opinie Google)

Bardzo uważna i empatyczna

Bardzo uważna, empatyczna hipnoterapeutka. Klasyczna terapia dawała małe postępy, a tu już po pierwszej sesji czuję postęp i czuję się dużo, dużo lepiej. 

Michał Migała (Źródło: Opinie Google)

U p. Agnieszki zaobserwowałem dużo spokojniejszy umysł

W osiąganiu wyników sportowych psychika jest kluczowa. Nieuświadomione blokady, brak przekonania o możliwości wygranej potrafią zniweczyć nawet najlepsze przygotowanie fizyczne. Już po krótkiej sesji hipnoterapii u p. Agnieszki zaobserwowałem dużo spokojniejszy umysł w trakcie gry, co przełożyło się na jej poziom. Dziękuję!

Andrzej

Dzięki jej wsparciu udało mi się uwolnić od mojego nałogu

Agnieszka jest świetnym profesjonalistą. Sesje odbywały się zawsze w miłej, życzliwej atmosferze.
Dzięki jej wsparciu udało mi się uwolnić od mojego nałogu, który niszczył moje życie rodzinne, zawodowe i zdrowie. Udało mi się uwolnić mój pełny potencjał energii oraz zacząłem realizować swoje marzenia. Gorąco polecam!

Kuba

Zapraszam na 15 minutową, bezpłatną konsultację, w trakcie której odpowiem na Twoje pytania i wspólnie zaplanujemy Twój proces osiągania oczekiwanych przez Ciebie rezultatów.