„Proces zmiany jest jak wyprawa na himalajski szczyt. Przygotowanie, adaptacja do warunków, osiągnięcie szczytu i integracja doświadczenia. Kolejnym etapem jest wdrażanie zmian w życie.”

Indywidualna sesja hipnoterapii

Indywidualna sesja hipnoterapii trwa do 1,5-2 godzin. Na sesje nie musisz się przygotowywać.

Każda sesja składa się z określenia lub aktualizacji celów terapeutycznych, psychoedukacji, niejednokrotnie prac domowych, a przede wszystkim pracy w transie hipnotycznym.

Sesje umawiam w odstępie 2-3 tygodniowym, po to by zbudować zaufanie klienta do mnie oraz aby zintegrować w pełni korzystne zmiany które w tym czasie zachodzą. Budujemy relację terapeutyczną, która wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Jeśli dany problem zostanie rozwiązany na 1 sesji, wówczas na pozostałych sesjach pracujemy nad innymi tematami.

Cennik:

Koszt pojedynczej sesji wynosi 700 złotych

Pakiet 4 – sesji płatne z góry wynosi 2500 złotych

Pakiet 5 – sesji płatne z góry wynosi 3000 złotych

Konsultacja online, telefoniczna lub stacjonarna: 1h – 200 zł

Indywidualne nagranie hipnotyczne na wybrany temat:

888 złotych (czas realizacji do 30 dni)

Bezpłatne odwołanie sesji minimum 24 godziny przed zaplanowaną wizytą. W sytuacji późniejszego odwołania lub niedotarcia, koszt nie podlega zwrotowi.

W czym mogę Ci pomóc?

/ Zaburzenia odżywiania

Kompulsywne objadanie, emocjonalne podjadanie, anoreksja, bulimia, nadwaga, otyłość

Jeśli zmagasz się z jednym z powyższych tematów, to dobrze trafiłaś. W większości przypadków problem dotyczy kobiet, natomiast dotyczy on jednocześnie mężczyzn, o czym rzadko się mówi. Dzięki hipnoterapii pomogę Ci osiągnąć optymalną masę ciała. Zbudujesz prawidłowy obraz samej siebie, zapanujesz nad procesem odżywiania. Zbudujesz nową relację z jedzeniem, tak aby jedzenie służyło Tobie, a nie Ty jedzeniu.

.. czytaj więcej.

/ Depresja

Pomoc w wychodzeniu z depresji lub złagodzeniu objawów depresyjnych

Jeśli cierpisz na depresję, epizod depresyjny, przewlekły smutek i chcesz spróbować nowego podejścia jakie proponuje hipnoterapia, to dobrze trafiłeś. Dzięki pracy na głębokim poziomie umysłu, czyli podświadomości, możliwa jest zmiana, która staje się faktem.

Codzienne życie przestanie być wyzwaniem, a stanie się codziennością, które zacznie dawać radość. I jak co roku nadchodzi wiosna i kwitną kwiaty, tak w Twoim życiu zagości radość i harmonia. Chcesz się przekonać?

.. czytaj więcej.

/ Kryzys

Wsparcie w utracie bliskiej osoby, stracie po rozstaniu, żałobie; wypalenie zawodowe, przewlekły stres

Jeśli powyższy temat dotyczy Ciebie, to cieszę się, że jesteś w tym miejscu. Wiem, że nie jest to łatwa droga, na której aktualnie się znajdujesz, ale jest ona możliwa do przejścia. Przeprowadzę Cie przez ten proces. A dzięki hipnoterapii będziesz mógł z łatwością stawiać czoła tym wyzwaniom, które niesie dla Ciebie życie. Bo nie chodzi o to żeby nie było wyzwań, ale o to żeby poznać narzędzia, dzięki którym Twoje ścieżki wyprostują się, a Ty odnajdziesz właściwą dla siebie drogę.

Ja udzielę Ci wparcia w procesie, przez który przechodzisz. Dam narzędzia, dzięki którym będziesz mógł wspierać sam siebie w przyszłości.

.. czytaj więcej.

/ Hipnoonkologia

Wsparcie dla osób zmagających się z nowotworem i ich rodzin

Proces terapii nowotworowej jest trudnym czasem dla osób, które zostały dotknięte ta chorobą, jak również dla najbliższego otoczenia. Dzięki wsparciu hipnoterapeutycznemu oswoisz swój lęk i obawy przed zabiegami, które stoją. przed Tobą. Możesz zmniejszyć poziom odczuwanego bólu. Zwiększysz swoją samodzielność i niezależność w sytuacjach dnia codziennego.

.. czytaj więcej.

/ Hipnoza rozwojowa

Trening mentalny sportowców, artystów, zwiększanie motywacji, radzenie sobie ze stresem, nauka autohipnozy.

Hipnoza rozwojowa jest dla każdego. Dla osób świadomych konieczności rozwoju, a także dla tych, którzy dopiero zaczynają iść tą ścieżką. Bardzo często wykorzystywana jest przez sportowców, o sukcesie których niejednokrotnie decyduje 0,01% punktu. Dzięki treningowi mentalnemu, zwiększysz swoja motywację, koncentrację, energię do działania. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem. Nauczysz się autohipnozy, która sprawi, że korzystając z niej regularnie, będziesz mieć świadomy wpływ na to co dzieje się w Twoim życiu. Zaczniesz w świadomy sposób wpływać na swoje życie, swoje osiągnięcia i sukcesy, które staną się faktem.

.. czytaj więcej.

/ Zaburzenia psychosomatyczne

Zespół jelita drażliwego, alergie, choroby autoimmunologiczne

Zaburzenia psychosomatyczne mają swoje źródło w psychice, dając zauważalne i uciążliwe objawy w ciele. Co oznacza, że po odpowiedniej pracy z umysłem, zdrowieje również ciało.

Dzięki pracy w transie hipnotycznym, dowiemy się które problemy ukryte głęboko w Twojej podświadomości powodują u Ciebie zaburzenia. Po odkryciu istoty problemu, z biegiem czasu występujące objawy istotnie się zmniejszą, a po jakimś czasie zupełnie zanikną. Wówczas przestaną one sterować Twoim życiem. A ster zwany życiem będzie znów w Twoich rękach.

.. czytaj więcej.

/ Uzależnienia

Behawioralne: gry, zakupoholizm, media społecznościowe i od substancji: papierosy, narkotyki, leki, alkohol

Uzależnienia są często sposobem na uniknięcie czy nie skonfrontowanie się z nieprzyjemnymi emocjami, uczuciami. Często mają swój początek w trudniejszych życiowych sytuacjach, toksycznych relacjach. Pełnią rolę dystraktora, który przysłania faktyczny problem.

Dzięki hipnoterapii pomogę Ci spojrzeć za zasłonę, za którą leży istota Twojego problemu. Kolejnym elementem będzie odkrycie, co tak naprawdę spowodowało bieżącą sytuację. Na końcu znajdziemy nowe strategie radzenia sobie w sytuacjach, które kiedyś stanowiły dla Ciebie problem.

.. czytaj więcej.

/ Zaburzenia lękowe

Ataki paniki, zespół lęku uogólnionego, fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, PTSD

Wiem, jak trudne jest życie z zaburzeniami lękowymi, bez względu na to, jakiego rodzaju zaburzeń doświadczasz w obcej chwili. Z pewnością nie jest to łatwe. Zarówno dla Ciebie, Twoich bliskich jak i ludzi z którymi się spotykasz na co dzień. Za pomocą hipnozy odkryjemy jaka jest przyczyna Twojego stanu. Uwolnisz emocje zamrożone w ciele, zreinterpretujesz dawne sytuacje, które mogły spowodować u Ciebie zaburzenie. A wówczas, myśl o dawnym lęku czy fobii stanie się tylko wspomnieniem. Które będzie budziło w Tobie dobre odczucia.

.. czytaj więcej.

/ Ból

Migreny, ból chroniczny, bóle fantomowe, hipnoporód

Wykorzystanie hipnozy w celu znacznego zmniejszenia bądź niwelowanie bólu, zyskuje w Polsce coraz większą popularność. W kraju w którym jest jedna z najwyższych sprzedaży i zażywania środków przeciwbólowych. Dzięki hipnoterapii uwolnisz się od bólu, a poziom dyskomfortu będzie na takim poziomie, który pozwoli Ci na satysfakcjonujące funkcjonowanie. Dzięki czemu uwolnisz stres i odzyskasz swój wewnętrzny spokój.

Jeśli jesteś kobietą w ciąży, dzięki zastosowaniu hipnozy w przygotowaniu do porodu: polepszysz swoje emocjonalne doświadczenie wyczekując porodu, zmniejszysz uczucie niepokoju i bólu porodowego, polepszysz ogólną ocenę doświadczenia porodowego.

.. czytaj więcej.

Aby dowiedzieć się jaka jest Twoja droga do znalezienia rozwiązania, zapraszam do kontaktu. Dowiesz się jak mogę Ci pomóc, a techniki i narzędzia dobiorę indywidualnie do Twoich potrzeb.